Rūgpienių kaimas

Sporto turnyras

Prieš prasidedant senjorų turnyrui pirmieji naujoje aikštelėje jėgas išbandė „Rūgpienių kaimo“ – jaunuolių komanda, bei „Gintaro baldų“ – patyrusių vilkų komanda. Iš pradžių varžovai susigrūmė žaisdami futbolą, šias varžybas rezultatu 4:2 laimėjo jaunuoliai. Ilgai netrukus komandos stojo į kovą krepšinio aikštelėje ir rungtyniavo 3×3 sistema. Šias varžybas nugalėjo „Gintaro baldų“ komanda.

Šiais metais liepos 2d. įvyko senjorų krepšinio turnyras. Dalyvavo šešios komandos. Turnyras vyko sklandžiai ir draugiškai. Varžovai buvo apylygūs, taigi rungtynės buvo įtemptos ir įdomios. Neabejotini turnyro lyderiai buvo A pogrupyje rungtyniavę Šilutiškiai „Šamai“. Jie nepatyrė nei vieno pralaimėjo ir buvo pripažinta stipriausia komanda.

Kadangi turnyras buvo skirtas draugams ir jų susibūrimui, tausojant senjorų jėgas, po rungtynių pogrupiuose buvo paskelbtos dvi pirmos, dvi trečiosios ir dvi penktos vietos. Taigi pirmąja vieta pasidalino Šilutiškių „Šamų“ ir Klaipėdiškių „VPK senjorų“ komandos, kurios buvo apdovanotos kvietimų į pirtį 3val ir 2 karšius. Trečiąja vieta pasidalino „Dragūnų“ ir buvusių LKL krepšininkų „Labrinciškių LKL“ komandos, pastarieji iškovojo po 5 bokalus alaus ir 2 rūkytus karšius. Penktoji vieta atiteko „Faraonų“ Ir „Plikių plauko“ komandoms, kurios buvo apdovanotos skaniais rūkytais karšiais.
Rungtynėms pasibaigus dalyviai buvo patenkinti, nes turnyro organizatoriai apdovanojo puikiais prizais ir palinkėjo sėkmės dalyvaujant tolesniuose turnyruose.