Sodybos nuoma Klaipėdos rajone

Poilsis gamtos apsuptyje leidžia atsipalaiduoti ir pamiršti visus rūpesčius, tad nieko keisto, kad kaimo turizmo sodybų nuoma šiuo metu yra tikrai dažnas pasirinkimas. Jei domitės sodybos nuoma Klaipėdos rajone, galite būti užtikrinti, kad jums patiks kaimo turizmo sodyba „Rūgpienių kaimas“, kurioje rasite viską, ko tik gali prireikti jūsų šventei. Nesvarbu, kokią šventę planuojate – vestuves, gimtadienį ar krikštynas, toks pasirinkimas leis šventę paversti dar ypatingesne.

Didelis pramogų pasirinkimasSodybos nuoma Klaipėdos rajone

Rūgpienių kaimas tikrai patiks visiems gyvūnų mylėtojams – čia galite pasigrožėti povais ir kitais paukščiais, elniais, avimis, ožkomis ir arkliais. Kaimo turizmo sodybos svečius džiugina preciziškai išpuoselėtas sodas ir vandens telkinys, kuriame šiltuoju metų laiku galima paplaukioti valtimi ar vandens dviračiu. Aktyvaus laisvalaikio entuziastams čia taip pat neteks nuobodžiauti – šioje sodyboje rasite įrengtų sporto aikštelių, kurioje galėsite žaisti komandinius žaidimus. Taip pat sodyboje siūlomos dvi pirtys bei baseinas, kuris leis atsigaivinti karštomis vasaros dienomis ir pasijusti tarsi prabangiame užsienio kurorte.

Erdvi švenčių salė

Besidomintiems sodybos nuoma Klaipėdos rajone dažnu klausimu tampa tai, kiek svečių galima pasikviesti. Rūgpienių kaimas – tai tikrai erdvi sodyba, kurios banketinėje salėje telpa net iki šimto žmonių. Taip pat čia rasite paruoštą sceną renginių vedėjams ir atlikėjams bei erdvią šokių aikštelę. Maisto gaminimui kaimo turizmo sodyba pasiūlys profesionalią virtuvės įrangą, o valgių ruošimo procesas modernioje virtuvėje taps dar greitesnis ir sklandesnis.

Svečių apgyvendinimas

Kaimo turizmo sodyboje dažniausiai nusprendžiama poilsiauti bent dvi dienas, todėl renkantis tinkamiausią svarbiu kriterijumi tampa ir tai, koks yra siūlomas apgyvendinimas. Rūgpienių kaimo svečiams yra įrengti patogūs dviviečiai kambariai, kuriuose rasite ne tik lovas, bet taip pat ir atskirus dušus bei tualetus. Išėję iš kambario į terasą galėsite pasimėgauti atsiveriančiu nuostabiu vaizdu.

Taigi, jei jus domina kaimo turizmo sodyba Klaipėdos rajone, Rūgpienių kaimas jūsų tikrai nenuvils. Čia pramogų ras ne tik suaugusieji, bet taip pat ir vaikai, tad galite net neabejoti, kad čia visi svečiai galės smagiai praleisti laiką.

Sodybos nuoma vestuvėms Klaipėdos rajone | Sodybo nuoma Klaipėdos rajone