Sodybos nuoma vestuvėms Klaipėdos rajone

Vestuvės – viena gražiausių švenčių, tad natūralu, kad jas planuojantys jaunieji tikisi, kad viskas bus tiesiog tobula. Nepakanka vien tik pasirūpinti šventine apranga, žiedais ir fotografo paslaugomis – taip pat labai svarbu tai, kad šventė būtų pakankamai smagi ir visi svečiai jaustųsi patogiai. Jei jus domina nuoma vestuvėms Klaipėdos rajone, kaimo turizmo sodyba „Rūgpienių kaimas“ gali būti tikrai palankiu pasirinkimu. Čia svečiams yra siūlomi dviviečiai kambariai, kuriuose yra įrengti atskiri vonios kambariai, todėl šventę galėsite pratęsti ir kitą dieną. Banketinėje salėje telpa net iki šimto žmonių, tad net ir tada, jei planuojate didelę šventę, ši kaimo turizmo sodyba puikiai pateisins jūsų poreikius.

Svečiams siūlomos pramogos

Kaimo turizmo sodyboje yra iškastas dirbtinis tvenkinys, kuriame šiltuoju metų laiku galima pasiplaukioti vandens dviračiais arba valtimis. Jei planuojate gana neįprastą fotosesiją, toks pasirinkimas bus tikrai palankus, ir jūsų vestuvių nuotraukos bus tikrai įspūdingos. Taip pat sodyboje rasite aktyviam laisvalaikiui įrengtas sporto aikšteles, baseiną, puikiai išpuoselėtą sodą, kuriame galite pamatyti vaikštinėjantį povą ar kitą paukštį. Muzikantams ir renginių vedėjams yra įrengta scena, o šalia jos – erdvi šokių aikštelė, kurioje tikrai užteks vietos įvairioms atrakcijoms. Sodyba nenuvils ir pirčių mėgėjų – Rūgpienių kaime jas rasite net dvi.

Moderniai įrengta virtuvė

Besidomintiems nuoma vestuvėms Klaipėdos rajone gana dažnai svarbu ir tai, kad sodyboje esanti virtuvė būtų įrengta pakankamai moderniai. Rūgpienių kaimas jūsų tikrai nenuvils – čia yra siūloma profesionali maisto gaminimo įranga, kuri leis paruošti net ir pačius įmantriausius patiekalus.

Pramogos siūlomos ir vaikams

Planuojant vestuves neretai tenka pagalvoti ir apie tai, ar vaikams neteks nuobodžiauti. Galite būti ramūs, kad Rūgpienių kaime jie tikrai ras patinkančios veiklos – čia yra įrengtos sūpynės ir karuselės, atokesniuose kaimo turizmo sodybos kampeliuose galima pasigrožėti paukščiais, elniais, avimis, ožkomis ir arkliais, o įrengtose sporto aikštelėse vaikai galės žaisti kvadratą, krepšinį ar kitus judrius žaidimus.

Taigi, jei domitės nuoma vestuvėms Klaipėdos rajone, Rūgpienių kaimas jums tikrai patiks – čia rasite viską, ko reikia jūsų šventei, ir ją galėsite paversti dar ypatingesne!

Sodybos nuoma vestuvėms Klaipėdos rajone | Sodybo nuoma Klaipėdos rajone