SPORTAS IR PRAMOGOS

Rūgpienio kaimo svečiai, pabėgę nuo kasdienių darbų ir miesto šurmulio, gali mėgautis ne tik ramybe, bet ir žaisti futbolą, krepšinį ar tenisą naujai įrengtame aikštyne, kuriame įrengtos universalios sporto aikštelės su dirbtine danga. Atvykusiems pailsėti trumpam nuomojamos pavėsinės. Vaikams siūlome žaidimų aikšteles, o taip pat aplankyti Mini Zoo sodą.

Norintiems pramogauti siūlome:

JŪSŲ VAIKAMS ČIA PATIKS!

rugpieniu-kaimas-mini-zoo-02

Į Rūgpienių kaimą atvyksiantys tėveliai čia maloniai galės ilsėtis nesijaudindami dėl atžalų. Jie bus šalia ugdytojų – saugiu atstumu, „ant akių“.

Vaikams šiame atokiame nuo miesto gamtos kampelyje pramogų tikrai netrūksta. Jie, neįkyrėdami tėveliams, galės suptis sūpynėse, karuselėse.

Jaunųjų svečių laukia sporto aikštelė, kurioje jie galės žaisti kvadratą, spardyti kamuolį arba mėtyti jį į krepšį.

O kiek egzotinių, mažai žinomų paukščių ir gyvūnų laukia toliausiame Rūgpienių kaimo pakraštyje, net sunku apsakyti. Šalia gražuolių plunksnuotųjų – povų, fazanų, juodosios gulbės ir išdidžiųjų elnių žolę rupšnoja keleto rūšių arkliai, avys, ožkos, kurie mielai pasivaišina vaikučių atneštais skanėstais – duona, batonu ir pyragaičiais.

Į Rūgpienius atvyksiantys mažieji, čia ras kitų bendraamžių, su kuriais pramogaudami susipažins, o grįžę iš kaimo turės daugiau draugų.

NUOSTABI VIETA JŪSŲ ŠVENTEI!

Rūgpienių kaimas – tai geriausiai vieta jūsų šventėms – gimtadieniams, vardadieniams, jubiliejams, vestuvėms, skyryboms, krikštynoms, penktadieniams, taip pat – Šventoms Velykoms ir Kalėdoms, Naujiesiems metams ir Žolinėms. Šiame gražiame Klaipėdos rajono kampelyje, kurį iš vienos pusės gaubia miškas, iš kitos semia Minijos upė, daug erdvės jūsų linksmybėms, puikiam laisvo laiko praleidimui. Aplinka tiks net patiems išrankiausiesiems.

Rūgpienių kaime jūsų laukia šventėms švęsti skirtos patalpos, miegamieji kambariai svečiams, dvi pirtys, kubilas, atrakcionai, o aktyviam laisvalaikiui įrengtos sporto aikštelės, kuriose galima žaisti tinklinį, krepšinį, futbolą, kitus žaidimus. Svečiams – puikiai išpuoselėtas sodas, kuriame galėsite sutikti vaikštinėjantį povą ar kitą paukštį. Rūgpienių kaime galite rengti įmonės, bendrovės ar kitos organizacijos šventę – visiems žmonėms užteks vietos. Muzikantams, grupėms yra įrengta scena, o prie jos – erdvi aikštelė šokiams, atrakcijoms ar estafetėms.

Baseinas gryname ore šiltu metu laiku jums padės pasijausti tarsi atostogautumėte prabangiame užsienio viešbutyje. Jei ką, šalia vingiuoja viena iš gražiausių Žemaitijos upių – Minija. Joje irgi galėsite atsivėsinti nuo kaitrios šilumos. Švenčiantiems vestuves, jubiliejus ir kitas solidžias šventes padėti pasirengęs Rūgpienių kaimo personalas. Virtuvės maisto virtuozai, savo meistriškumu, žiniomis ir patiekalų paruošimu niekuo nenusileidžia profesionalams.

Ekstremalesnių pojūčių mėgėjai taip pat ras Rūgpieniuose sau užsiėmimų. Virš tvenkinio yra nutiestas lynas, kuriuo nuslysti per visą vandens telkinį – didžiausias malonumas. O kokie geri prisiminimai apie Rūgpienių kaimą ir jame gyvenančius žvėrelius, paukštelius, gyvūnus, apie šiame gamtos kampelyje praleistą laiką be fotosesijos? Nuotraukos, įamžintos akimirkos Rūgpieniuose, bus gražiausi vaizdai jūsų nuotraukų albume arba kompiuteryje.

Tad jūsų laukia paštininkas Petkevičius, šunys, katės, vištos, žąsys, arkliai ir kiti Rūgpienio kaimo gyventojai!